KURUMSAL

Hakkımızda

“VENTA” projelere özgü, doğrudan doğruya satış odaklı, projelere konsept olarak değer katan pazarlama stratejileri geliştiren, geliştiricilerin hedef karlılıklarına ulaşmalarını birincil gereklilik olarak benimsemiş bir organizasyondur.

Pazarlama ve satış kabiliyeti yüksek, genetiğinde ve iş ruhunda odak noktası “SATIŞ” olan VENTA proje geliştirme ve pazarlama inşaat sektöründe rol alan müteahhit firmalara ticari hedeflerine ulaşma yolculuklarında iş birliği sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü, insanların hayallerindeki gayrimenkullere sahip olduğu ilk andır ‘SATIŞ’ anı. Üreticinin başardığı, kazandığı, satış ekiplerinin hedeflerine ulaştığı, başarı duygusunun en derinden hissedildiği an...

Anlamı “SATIŞ” olan VENTA Proje geliştirme ve pazarlama şirketi olarak tüm hedefimiz hizmet verdiğimiz firmalara o değerli anı başarıyla yaşatmaktır...

Odak noktamız danışmanlık hizmetlerimiz ile şirketlerin günümüz piyasa ve şartlarına uygun olarak satış ve pazarlama stratejilerini optimize etmek, alıcılar tarafından tercih edilecek ve yoğun ilgi görecek konsept projeler geliştirmelerini sağlamak, doğru ve karlılığı maksimize eden satış hedefleri belirleyip, proje satışlarını başarıyla gerçekleştirmektir.

Biz Kimiz

ECE ATALAY ASEO
Ece Atalay Aseo konut sektöründe Pazarlama, Konsept Proje Geliştirme, Satış ve Pazarlama Süreç Yönetimi alanlarında 18 yıllık tecrübeye sahip VENTA PROJE GELİŞTİRME, PAZARLAMA VE LTD ŞTİ kurucu ortaklarındandır.

Çalışma Hayatına 1994 yılında uluslararası zincir oteller grubu Mövenpick Hotel’de başlamış, turizm, reklamcılık, yayıncılık ve inşaat sektöründe olmak üzere 23 yıllık iş hayatı tecrübesine sahiptir.

1994 yılında iş hayatına Mövenpick Hotel’de başlamıştır. Sonrasında Polat Renaissance Hotel ve Dedeman Hotel’de şirketlerden sorumlu satış ve pazarlama müdürü olarak görev yapmıştır.

Ardından yayıncılık ve reklam sektöründe uluslararası ajanslarda tecrübeler edinmiş ve devamında copyright dergilerin sekiz yıl süre ile yayın direktörlüğü görevini gerçekleştirmiştir. 2009-2011 yılları arasında Sinpaş ve Akkök ortaklığındaki Akasya Acıbadem projesinin tüm pazarlama ve reklam süreçlerini yönetmiş, sonrasında sektörde pek çok firma ve projenin satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak hizmet vermiştir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
İstanbul Üniversitesi
İşletme Fakültesi

UZMANLIK
Pazarlama stratejileri geliştirme ve pazarlamanın yeniden yapılandırılması
Pazarlama bakış açısıyla mimari geliştirme
Satış ekibi eğitimleri
Satış süreçlerinin yönetimi
Satış endeksli finansal yapının kurgulanması
EmlakKonut GYO projeleri süreç yönetimi

Hizmet Verilen Projeler
Ataman Kilyos Villaları, Akasya Acıbadem, Ataman Pendik Karina, Evim Kadıköy, EmlakKonut Gyo, Bulvar İstanbul Projesi, Ege Yapı Batışehir, Ege Yapı Kordon İstanbul